EN

منو

کارن کراد اولین سامانه تأمین مالی و سرمایه‌گذاری تحت حمایت و نظارت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری است که به‌منظور آسان‌سازی فرایند جذب سرمایه برای استارتاپ‌ها در تمامی حوزه‌ها تأسیس شده است. مشاوره‌های حقوقی، مالی، کسب‌وکار و همچنین خدمات مشاوره عارضه‌یابی توسط کارشناسان خبره و باتجربه در هر حوزه، از جمله این خدمات می‌باشد.

این سامانه از سال ۱۳۹۷ در ایران شروع به کار کرد و برای اولین‌بار در کشور، پس از اخذ موافقت اصولی تأمین مالی جمعی از شرکت فرابورس در تاریخ ۲۲ مهر ۱۳۹۸، موفق به دریافت مجوز تأمین مالی جمعی مبتنی بر مدل مشارکت از فرابورس در تاریخ ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ شد. در سامانه کارن کراد ۳ نقش «استارتاپ»، «سرمایه‌گذار» و «منتور» برای فعالان این سامانه تعریف شده که با توجه به برنامه‌های تعیین شده برای همکاری با هرکدام از گروه‌ها، این سامانه، ضمن شناسایی نیازهای استارتاپ‌ها و سرمایه‌گذاران به ارائه مشاوره‌های تخصصی در حوزه‌های گوناگون به آن‌ها می‌پردازد.

دیگر خدمات:

  • ارزیابی موشکافانه و ارزش‌گذاری طرح‌ها
  • آموزش و توانمندسازی کسب‌وکارها
  • جذب سرمایه برای طرح‌های سرمایه‌پذیر
  • معرفی طرح‌ها به صنایع و شرکت‌ها و عقد قرارداد همکاری
  • هم سرمایه‌گذاری
  • برگزاری رویدادهای سرمایه‌گذاری

ارتباط با برکت

چنان‌چه سوالی از ما دارید علاوه بر ایمیل و شماره تماس از طریق فرم تماس روبرو می‌توانید با ما در ارتباط باشید. اگر صاحب یک طرح سرمایه‌گذاری در زمینه کسب‌و‌کارهای نوین هستید، می‌توانید طرح خود را برای شرکت‌ها و شتاب‌دهنده‌های موسسه دانش‌بنیان برکت ارسال کنید. کارشناسان این مجموعه‌ها بعد از مطالعه طرح با شما جلسه خواهند گذاشت یا به شرکایی که می‌توانند بهتر کنارتان باشند،‌ معرفی خواهید شد.

لیست شرکت‌های سرمایه‌گذاری زیرمجموعه موسسه دانش‌بنیان برکت:

www.barkatventures.com/apply