EN

منو

شبکه‌سازی را شاید بتوان یکی از ۵ عنصر برتر در توسعه کسب‌وکار دانست. با شبکه‌سازی و ایجاد ارتباطات بیشتر، با افرادی آشنا می‌شوید که ممکن است به شما سودهای بسیار مادی و معنوی برسانند. شما می‌توانید با استقرار در شعب پارادایس‌هاب و یا رویدادهای همسایه، افرادی را با خصوصیات و تخصص‌های مشابه پیدا کنید، با یکدیگر در جهت رشد و ترقی کسب و کارهایتان همکاری داشته باشید و در نهایت یک ارتباط برد - برد و سازنده رقم بزنید! تیم معماری پارادایس‌هاب تلاش کرده است با خلاقیت و انجام کار حرفه‌ای، فضاهایی بسیار جذاب و کاربردی برای کسب‌وکارها طراحی کند تا صاحبان و علاقه‌مندان به کسب‌وکار بتوانند در محیطی پویا و فعال مشغول به کار شده و پروژه‌های پیشرو را تیک بزنند.

شرکت نوآوری و کارآفرینی آرمانی شریف با برند پارادایس‌هاب به‌عنوان بزرگ‌ترین شرکت ارائه‌‌دهنده فضای کار اشتراکی در ایران با هدف فراهم‌سازی زیرساخت‌های موردنیاز کارآفرینان ایجاد شده و هم‌اکنون با ۷ شعبه در تهران و ۴ شعبه در ساری، قزوین، سنندج و زاهدان و ۱ شعبه در شهر مسقط عمان، در حال خدمت‌رسانی به بیش از ۱۰۰۰ نفر می‌باشد. یکی از مهم‌ترین مزایای حضور در فضاهای کار اشتراکی، شبکه‌سازی بین اعضای نخبه مستقر در شعبه‌ها است. در صورتی که جلسات کاری، دورهمی، اتاق فکر و یا رویداد آموزشی دارید و می‌خواهید در فضایی مناسب، با امکانات و تجهیزات کامل و بدون دغدغه برنامه‌تان را برگزار کنید، می‌توانید روی اتاق‌های جلسات، سالن‌های کنفرانس و یا آتریوم‌های شعب پارادایس‌هاب که با ظرفیت‌های متفاوت در نقاط مختلف تهران و دیگر استان‌ها طراحی و بنا شده است، حساب باز کنید. تیم اجرایی پارادایس‌هاب شبانه‌روز تلاش می‌کند تا خدماتی دیگر مانند برگزاری کارگاه‌های آموزشی، ارائۀ اینترنت پرسرعت، نگهداری مناسب از وسایل کافی‌شاپ، تجهیز اتاق بازی و استراحت را به‌منظور ارتقای شخصی و کیفی فعالیت‌های شما ارائه دهیم.

ارتباط با برکت

چنان‌چه سوالی از ما دارید علاوه بر ایمیل و شماره تماس از طریق فرم تماس روبرو می‌توانید با ما در ارتباط باشید. اگر صاحب یک طرح سرمایه‌گذاری در زمینه کسب‌و‌کارهای نوین هستید، می‌توانید طرح خود را برای شرکت‌ها و شتاب‌دهنده‌های موسسه دانش‌بنیان برکت ارسال کنید. کارشناسان این مجموعه‌ها بعد از مطالعه طرح با شما جلسه خواهند گذاشت یا به شرکایی که می‌توانند بهتر کنارتان باشند،‌ معرفی خواهید شد.

لیست شرکت‌های سرمایه‌گذاری زیرمجموعه موسسه دانش‌بنیان برکت:

www.barkatventures.com/apply