EN

منو

داستان‌های موفقیت

شرکت راهکارهای همراه سارینا (فون‌پی) در اردیبهشت ماه سال 1396 با سازمان تاکسی‌رانی تهران وارد مذاکره شد و از ابتدای تیرماه همان سال در پایانه ونک به عنوان اپلیکیشن پیشرو در زمینه پرداخت موبایلی کرایه تاکسی، فعالیت خود را آغاز کرد. 
فون‌پی در زمینه پرداخت موبایلی (mobile payment) فعال است و جایگزین مناسبی برای روش سنتی پرداخت نقدی کرایه تاکسی که مشکلات زیادی در زمینه پرداخت پول خرد داشت، قلمداد می‌شود.
این شرکت با بهره‌گیری از پلتفرم پرداخت از طریق کد QR در تاکسی‌های تهران به عنوان اولین ارائه‌کننده خدمات پرداخت خرد شهری در حوزه تاکسی‌رانی شناخته می‌شود و با دارا بودن بیش از ۴۷۰،۰۰۰ کاربر در شهر تهران، امکان پرداخت در بیش از ۲۸،۰۰۰ پذیرنده را فراهم نموده است.
فون‌پی به‌جز تاکسی، در بین سایر پذیرندگان نیز مشغول فعالیت می‌باشد و در حال افزودن پذیرنده‌های بیشتری است تا بتواند تجربه کامل‌تری از پرداخت خرد موبایلی را به کاربران خود ارائه دهد. 
برخی از ویژگی‌های فون‌پی عبارت‌اند از:

  • سرعت و سهولت در پرداخت: افزایش سرعت و سادگی پرداخت‌هایی که در روز چندین بار انجام می‌شوند 
  • امنیت در پرداخت: عدم نیاز به افشای اطلاعات کارت و حساب بانکی نزد دیگران
  • احترام به محیط‌زیست (سبزینگی): با کاهش مصرف کاغذ، در حفظ محیط‌زیست همکاری خواهید داشت. 
  • حذف پول خرد و دردسرهایش: همه چیز در موبایل شماست. برای پرداخت‌های کم، دیگر دغدغه‌ی پول خرد نخواهید داشت. 
  • با فون‌پی پرداخت‌های خرد شما در تلفن همراهتان و  به سادگی چند کلیک انجام خواهد شد.

ارتباط با برکت

چنان‌چه سوالی از ما دارید علاوه بر ایمیل و شماره تماس از طریق فرم تماس روبرو می‌توانید با ما در ارتباط باشید. اگر صاحب یک طرح سرمایه‌گذاری در زمینه کسب‌و‌کارهای نوین هستید، می‌توانید طرح خود را برای شرکت‌ها و شتاب‌دهنده‌های موسسه دانش‌بنیان برکت ارسال کنید. کارشناسان این مجموعه‌ها بعد از مطالعه طرح با شما جلسه خواهند گذاشت یا به شرکایی که می‌توانند بهتر کنارتان باشند،‌ معرفی خواهید شد.

لیست شرکت‌های سرمایه‌گذاری زیرمجموعه موسسه دانش‌بنیان برکت:

www.barkatventures.com/apply