EN

منو

شرکت دانش‌بنیان نوین فناوری مهر مام با برند "مام ژن" از شرکت‌های زیر مجموعه مرکز باروری و درمان ناباروری مام فعالیت خود را از سال ۱۴۰۰ در حوزه ژنتیک و سلول‌های بنیادی آغاز کرده است. از مهم‌ترین خدمات ارائه شده در مام ژن می‌توان به انجام کلیه خدمات پیشرفته ژنتیکی مانند تعیین جنسیت جنین، تعیین سلامت جنین، مشاوره تخصصی ژنتیک، انجام تمامی آزمایش‌های ژنتیکی مانند اگزوم، توالی‌یابی سنگر، ترومبوفیلی، Karyotype ،NIPT ،AZF و... اشاره نمود. این مجموعه با توجه به در اختیار داشتن نیروی انسانی توانمند در حوزه سلول‌های بنیادی اقدام به راه‌اندازی پالایشگاه ضمائم زایمانی نموده است از محصولات این پالایشگاه می‌توان به بانک سلول‌های بنیادی خون بند ناف و بافت بند ناف، تولید سرم و قطره چشمی از خون بند ناف اشاره نمود.

شرکت نوین فناوری مهر مام در سال ۱۴۰۰ با سه خدمت اگزوم، بانک خون بند ناف و DNAFit با سرمایه‌گذاری شرکت مهر مام میهن، شرکت توسعه کارآفرینی بهمن و گروه کارآفرین آغاز به کار نمود و در ادامه فعالیت خود انواع تست‌های ژنتیکی، سکانس، سرم و قطره چشمی خون بند ناف و تعیین جنسیت جنین را به سبد محصولات خود اضافه نموده است.

ارتباط با برکت

چنان‌چه سوالی از ما دارید علاوه بر ایمیل و شماره تماس از طریق فرم تماس روبرو می‌توانید با ما در ارتباط باشید. اگر صاحب یک طرح سرمایه‌گذاری در زمینه کسب‌و‌کارهای نوین هستید، می‌توانید طرح خود را برای شرکت‌ها و شتاب‌دهنده‌های موسسه دانش‌بنیان برکت ارسال کنید. کارشناسان این مجموعه‌ها بعد از مطالعه طرح با شما جلسه خواهند گذاشت یا به شرکایی که می‌توانند بهتر کنارتان باشند،‌ معرفی خواهید شد.

لیست شرکت‌های سرمایه‌گذاری زیرمجموعه موسسه دانش‌بنیان برکت:

www.barkatventures.com/apply