EN

منو

شرکت زیست تجهیز شریف در سال ۹۳ به همت جمعی از دانش آموختگان دانشگاه شریف و دانشگاه تهران شروع به کار کرد. هدف شرکت، طراحی و تولید تجهیزات پزشکی مبتنی بر دانش و فناوری روز دنیاست. انگیزه بالا و عدم پذیرش شکست در جدا شدن و مهاجرت چندباره اعضای تیم در نهایت نتیجه داد و این شرکت موفق به تولید محصولی با کیفیت در حوزه تجهیزات پزشکی شد. هم‌اکنون این شرکت با متخصصین زبده خود تلاش می‌کند تا کیفیت محصولات خود را ارتقا دهند و محصولات را با قیمت مناسب و خدمات پس از فروش واقعی، به مشتریان عرضه کنند. این شرکت با بررسی مناسب بازار و رقبا، توانسته‌اند محصولی به مراتب بهتر از آنان ارائه دهند، به صورتی که هم‌اکنون به دنبال توسعه بازار خود در منطقه و فروش این محصول به بیماران کشورهای دیگر هستند. نخستین محصول این شرکت دستگاه اکسیژن‌ساز خانگی است که توسط بیماران قلبی، ریوی و کسانی که مشکل تنفسی دارند، استفاده می‌شود. محصول سخت‌افزاری این شرکت، با استقبال خوبی مواجه شده است و در سال 97 نیز از طرف اداره کل تجهیزات پزشکی از این استارتاپ به عنوان برترین تولیکننده تجهیزات پزشکی تقدیر شد. برند این محصول اکسیژن پلاس با خروجی 5 لیتر در دقیقه از ویژگی‌های زیر برخوردار است:

سبک‌تر، کم‌صداتر و کم‌مصرف‌تر

سبک‌تر، کم‌صداتر و کم‌مصرف‌تر؛ این ۳ کلمه به گوش بیماران نیازمند اکسیژن سرتاسر دنیا که برای نیازهای روزانه‌شان به اکسیژن ساز خانگی متکی هستند، بسیار دلنشین است. اطمینان از اینکه می‌توانید لذت استفاده از اکسیژن ساز را بدون نیاز به تعمیر و نگهداری تجربه کنید، برای مشتریان جذاب است. اکسیژن پلاس به مشتریان اطمینان می‌دهد که می‌توانند از پتانسیل انبار تجهیزات خود بیشترین استفاده را کنند و در عین حال هر گونه اتلاف زمان را کاهش داده یا حتی به کلی حذف کنند. مشتریان اکسیژن پلاس هم در زمان و هم در هزینه‌های خود صرفه‌جویی می‌کنند!

با طراحی مدرن هماهنگ با هر نوع دکوراسیونی

اکسیژن‌ساز امروزی نباید چیزی از زیبایی محیط داخلی منازل و محیط بیماران کم کند. دستگاه اکسیژن پلاس کم‌جا و کوچک با در نظر گرفتن تمایل بیماران مدرن و امروزی به داشتن یک دستگاه با ظاهری غیر پزشکی و غیر بیمارستانی طراحی شده که جای بسیار کمی می‌گیرد و در عین حال ظاهر آن هم درست مانند دستگاه‌های صوتی-تصویری خانه‌های مدرن است. این دستگاه زیبا و سبک با داشتن چرخ‌هایی که ۳۶۰ درجه قابلیت گردش دارند، به مشتریان اجازه می‌دهد که اکسیژن پلاس را به راحتی بر روی فرش و موکت از اتاقی به اتاق دیگر حمل کنند. وزن بسیار کم ۱۵ کیلویی اکسیژن پلاس نیز به جابجایی راحت این دستگاه توسط بیماران و تأمین‌کنندگان کمک می‌کند.

ارمغان “صدای سکوت”

اکسیژن پلاس به بیماران کمک می‌کند که به شکلی مؤثر و بدون هیچ مزاحمتی صوتی از جانب یک همراه اکسیژنی در کنارشان، در خانه خود، کار و تمرکز کنند. سطح پایین دسی‌بِل این دستگاه به این معنیست که حالا دیگر نیازی به استفاده از لوله‌های بلند برای دور شدن از یک دستگاه پر سر و صدا ندارید. اکسیژن پلاس  صدای سکوت را برای اتاق خواب بیمار به ارمغان می‌آورد و این دستگاه بی‌صدا حتی به بیمارانی که نسبت به سر و صدا بسیار حساس‌ هستند نیز این امکان را می‌دهد که به راحتی و بدون هیچ مزاحمتی بخوابند و استراحت کنند.

قدرت بالا در کنار مصرف کم

اکسیژن پلاس کم‌مصرف‌ترین و کم‌جاترین اکسیژن ساز ۵ لیتر در دقیقه‌ای موجود در بازار تولید شده در ایران، تنها ۳۵۰ وات برق مصرف می‌کند و به این ترتیب با میزان مصرف پایین انرژی، از هزینه‌های مشتریان می‌کاهد.

سخنرانی پیمان بخشنده نژاد، مدیرعامل شرکت زیست‌تجهیز دانش پویا

نخستین رویداد چامه

ارتباط با برکت

چنان‌چه سوالی از ما دارید علاوه بر ایمیل و شماره تماس از طریق فرم تماس روبرو می‌توانید با ما در ارتباط باشید. اگر صاحب یک طرح سرمایه‌گذاری در زمینه کسب‌و‌کارهای نوین هستید، می‌توانید طرح خود را برای شرکت‌ها و شتاب‌دهنده‌های موسسه دانش‌بنیان برکت ارسال کنید. کارشناسان این مجموعه‌ها بعد از مطالعه طرح با شما جلسه خواهند گذاشت یا به شرکایی که می‌توانند بهتر کنارتان باشند،‌ معرفی خواهید شد.

لیست شرکت‌های سرمایه‌گذاری زیرمجموعه موسسه دانش‌بنیان برکت:

www.barkatventures.com/apply