EN

منو

دانابوم یک مرکز تعاملات علمی بین‌المللی است که به دانشجویان مستعد و علاقه‌مند کمک می‌کند تا در دانشگاه‌های ایران مشغول به تحصیل شوند. این مرکز دارای یک تیم تخصصی بازاریابی بین‌المللی بوده که نیروهای متخصص و مترجمین را گرد آورده است تا به تمامی دانشجویان خارجی فارغ از ملیت، رنگ و نژاد، فرصت تحصیل در ایران را بدهد. دانابوم همچنین به صورت تخصصی و ویژه آماده ارائه مشاوره به دانشگاه‌هایی است که قصد دارند، دانشجویان بین‌المللی را جذب کنند و در طی 2 سال و با دو زبان فارسی و انگلیسی پلتفرم خود را ارتقا داده است تا بستری مناسب برای جذب دانشجویان و ارتباط آن‌ها فراهم شود.
دانابوم با بهره‌گیری از دانش تخصصی و همکاری با دانشگاه‌ها و مراکز بین‌المللی در زمینه جذب دانشجویان خارجی بسیار موفق بوده است. ما در این مرکز در پی دستیابی به اهداف زیر هستیم:
•    دانابوم قصد دارید تا اولین شرکت ایرانی از نظر جذب دانشجویان بین‌المللی باشد.
•    یکی از اهداف مهم این مرکز، معرفی و تبدیل ایران به یکی از مقاصد جذاب تحصیل دانشجویان خارجی در منطقه خاورمیانه است.
•    دانابوم با گسترش پایگاه اطلاعاتی خود، در پی آن است تا به مرجع اطلاعاتی دانشگاه‌های ایران تبدیل شود.
•    این مرکز همواره این هدف را دنبال کرده است تا مسائلی همچون وضعیت مالی یا نمرات، مانعی برای تحصیل دانشجو در ایران نباشد؛ پس متناسب با شرایط مالی و نمرات هر دانشجو بهترین دانشگاه را به وی معرفی می‌کند.

این مرکز فعالیت خود را از سال 1398 آغاز نمود و تاکنون بیش از 500 نمونه موفق از ورود دانشجویان بین‌المللی به دانشگاه‌های ایران داشته است. ما همواره در تلاش هستیم تا پایگاه اطلاعات خود را قوی‌تر کرده و زمینه‌های لازم برای جذب دانشجویان خارجی در دانشگاه‌های ایران را فراهم کنیم.

در سایت دانابوم اطلاعات دانشگاه‌ها ارائه شده است و دارای امکان جستجوی آنلاین خواهد بود. متقاضیان می‌توانند اطلاعات دوره‌ها، رشته‌ها و شرایط پذیرش دانشگاه‌ها را به طور کامل بررسی کرده و با چند فیلتر ساده به اطلاعات موردنظر خود دسترسی داشته باشند. متقاضیان پس از بررسی اطلاعات موجود در سایت و وبلاگ دانابوم، متقاضیان می‌توانند با آگاهی کامل دانشگاه و رشته مورد نظر خود را انتخاب کنند.

ارتباط با برکت

چنان‌چه سوالی از ما دارید علاوه بر ایمیل و شماره تماس از طریق فرم تماس روبرو می‌توانید با ما در ارتباط باشید. اگر صاحب یک طرح سرمایه‌گذاری در زمینه کسب‌و‌کارهای نوین هستید، می‌توانید طرح خود را برای شرکت‌ها و شتاب‌دهنده‌های موسسه دانش‌بنیان برکت ارسال کنید. کارشناسان این مجموعه‌ها بعد از مطالعه طرح با شما جلسه خواهند گذاشت یا به شرکایی که می‌توانند بهتر کنارتان باشند،‌ معرفی خواهید شد.

لیست شرکت‌های سرمایه‌گذاری زیرمجموعه موسسه دانش‌بنیان برکت:

www.barkatventures.com/apply