EN

منو

شرکت بارقه هنر اسلامی با هدف تولید و ارائه ملزومات کاربردی سبک زندگی خلاق و با تلفیق هنر ایرانی و ذائقه مدرن امروزی، توانسته است نیاز مخاطبان به بهره‌گیری از محصولات مرتبط با هویت فرهنگی را پاسخ دهد و با تقویت بنیان‌های فرهنگی، به نیازهای هویتی مخاطبان پاسخ دهد.
مفهوم سبک زندگی (life style)، از زمره مفاهیمی است که در حوزه جامعه‌شناسی و مطالعات فرهنگی برای بیان پاره‌ای واقعیت‌های فرهنگی آن را مطرح و به کار می‌برند و دامنه به‌کارگیری آن در رسانه هم رواج زیادی یافته است.

سبک زندگی که شامل مجموعه رفتارها و الگوهای کنش هر فرد که معطوف به ابعاد هنجاری و معنایی زندگی اجتماعی است اطلاق می‌شود و نشان‌دهنده کم‌وکیف نظام باورها و کنش‌های فرد است. به عبارتی سبک زندگی بر ماهیت و محتوای خاص تعاملات و کنش‌های اشخاص در هر جامعه دلالت دارد و مبین اغراض، نیات، معانی و تفاسیر فرد در جریان عمل روزمره و زندگی روزانه است.

با توجه به اهمیت سبک زندگی اسلامی ایرانی، ملزومات کاربردی مورد استفاده در این نوع از سبک زندگی اهمیت روزافزون می‌یابد. چرا که هم از منظر استراتژیک می‌تواند جامعه را به نوع متفاوتی از زیست اجتماعی هدایت کرده و هم با توجه به یکتا و بی‌نظیر بودن محصولات به‌واسطه ارتباط با سبک زندگی ایرانی‌اسلامی، نقش ویژه‌ای در هویت فرهنگی بازی خواهد کرد.

در حال حاضر، محصولات ماهد، در قالب بخش‌بندی ذیل در حال عرضه است:

  • همکاران فروش (داخل و خارج از کشور)
  • خریداران مستقیم (عمده و جزئی)
  • شعب خانه ماهد

حوزه ملزومات عزاداری و هیئت: ارائه ملزومات کاربردی مناسبات مذهبی، با جلوه هنر ایرانی‌اسلامی و با رعایت کیفیت در تولید و مدل اقتصادی و بازار محور در عرضه

حوزه ملزومات سبک زندگی: ارائه ملزومات کاربردی برای احیای فرهنگ اصیل ایرانی‌اسلامی، با حداکثری انطباق با شرایط زندگی امروزی

حوزه سوغات مذهبی: ارائه تبرکات اماکن مذهبی، در قالب‌های خلاقانه و کاربردی جدید و اقتصادمحور

حوزه ملزومات کتاب: ارائه ابزار و ملزومات کاربردی جانبی کتاب و کتاب‌خوانی

حوزه خوراک سالم: ارائه غذاداروهای خلاقانه و نوآورانه مبتنی بر طب و سبک زندگی اصیل ایرانی - اسلامی و منطبق با طبع و سلیقه و عادات غذایی امروزی

ارتباط با برکت

چنان‌چه سوالی از ما دارید علاوه بر ایمیل و شماره تماس از طریق فرم تماس روبرو می‌توانید با ما در ارتباط باشید. اگر صاحب یک طرح سرمایه‌گذاری در زمینه کسب‌و‌کارهای نوین هستید، می‌توانید طرح خود را برای شرکت‌ها و شتاب‌دهنده‌های موسسه دانش‌بنیان برکت ارسال کنید. کارشناسان این مجموعه‌ها بعد از مطالعه طرح با شما جلسه خواهند گذاشت یا به شرکایی که می‌توانند بهتر کنارتان باشند،‌ معرفی خواهید شد.

لیست شرکت‌های سرمایه‌گذاری زیرمجموعه موسسه دانش‌بنیان برکت:

www.barkatventures.com/apply