EN

منو

استودیو هورخش و برادران رهگذر، در طی ۱۷ سال گذشته تولیدات متنوعی را در زمینه انیمیشن وارد بازارهای داخلی و خارجی کرده‌اند که از مهم‌ترین آن‌ها، انیمیشن سینمایی آخرین داستان است که به‌عنوان اولین انیمیشن سینمایی در جشنواره انسی فرانسه به‌عنوان مهم‌ترین جشنواره انیمیشن دنیا و همچنین در لیست اسکار سال ۲۰۲۰ قرار گرفت.

استودیو هورخش در سال ۱۳۸۵ توسط اشکان رهگذر و با حمایت و همکاری برادرانش، آرمان و احسان رهگذر متولد شد. رؤیای تأسیس هورخش بر اساس تولید انیمیشن‌های ایرانی با کیفیت جهانی شکل گرفت و پس از ۱۷ سال کار و تلاش بی‌وقفه، امروز هورخش و برادران رهگذر به برندی شناخته‌شده در صنعت انیمیشن ایران و جهان مبدل شده‌اند.

در کارنامۀ این مجموعه، علاوه بر آخرین داستان، ساخت ده‌ها عنوان انیمیشن کوتاه، تبلیغاتی، موزیک ویدئو، سریال از جمله انیمیشن سینمایی ژولیت و شاه، انیمیشن سینمایی گنج اژدها، انیمیشن کوتاه اکو (تولید مشترک با یونان)، انیمیشن کوتاه تو...!، موزیک ویدئو پِگاسوس، موزیک ویدئو ایشالا، سریال انیمیشن جاحکایتی، انیمیشن کوتاه جِبیر، انیمیشن کوتاه کات، انیمیشن کوتاه و برعکس که همگی افتخارات متعددی را برای این مجموعه به دست آورده‌اند، نیز وجود دارد.

ارتباط با برکت

چنان‌چه سوالی از ما دارید علاوه بر ایمیل و شماره تماس از طریق فرم تماس روبرو می‌توانید با ما در ارتباط باشید. اگر صاحب یک طرح سرمایه‌گذاری در زمینه کسب‌و‌کارهای نوین هستید، می‌توانید طرح خود را برای شرکت‌ها و شتاب‌دهنده‌های موسسه دانش‌بنیان برکت ارسال کنید. کارشناسان این مجموعه‌ها بعد از مطالعه طرح با شما جلسه خواهند گذاشت یا به شرکایی که می‌توانند بهتر کنارتان باشند،‌ معرفی خواهید شد.

لیست شرکت‌های سرمایه‌گذاری زیرمجموعه موسسه دانش‌بنیان برکت:

www.barkatventures.com/apply