EN

منو

شرکای استراتژیک ما

فراصندوق ستارگان

صندوق سرمایه گذاری ثروت ستارگان (فراصندوق ستارگان) در تاریخ ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ با دریافت مجوز از سازمان بورس و اوراق بهادار (سبا) با شماره ثبت ۱۱۶۷۵ به عنوان اولین فراصندوق کشور (صندوق در صندوق) در بازار سرمایه به ثبت رسید.
فراصندوق ستارگان با مشارکت ستاد اجرائی فرمان حضرت امام (ره)، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و دانشگاه آزاد اسلامی تأسیس شده است. سازمان اقتصادی کوثر، مجتمع اقتصادی کمیته امداد امام خمینی (ره)، سازمان اقتصادی رضوی، شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول)، شرکت توسعه اعتماد مبین سرمایه گذاران این صندوق هستند که با سرمایه گذاری در دوره پذیره نویسی، مشارکت خود را قطعی نموده اند. موضوع فعالیت اصلی این صندوق، سرمایه‌گذاری در انواع صندوق‌های سرمایه‌گذاری دارای مجوز از سازمان بورس و مشارکت در تاسیس آن‌ها است.

ارتباط با برکت

چنان‌چه سوالی از ما دارید علاوه بر ایمیل و شماره تماس از طریق فرم تماس روبرو می‌توانید با ما در ارتباط باشید. اگر صاحب یک طرح سرمایه‌گذاری در زمینه کسب‌و‌کارهای نوین هستید، می‌توانید طرح خود را برای شرکت‌ها و شتاب‌دهنده‌های موسسه دانش‌بنیان برکت ارسال کنید. کارشناسان این مجموعه‌ها بعد از مطالعه طرح با شما جلسه خواهند گذاشت یا به شرکایی که می‌توانند بهتر کنارتان باشند،‌ معرفی خواهید شد.

لیست شرکت‌های سرمایه‌گذاری زیرمجموعه موسسه دانش‌بنیان برکت:

www.barkatventures.com/apply