EN

منو

شرکای استراتژیک ما

شرکت گسترش الکترونیک مبین ایران

گسترش الکترونیک مبین ایران به عنوان هلدینگ تخصصی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات است که در ارتباطات و فناوری اطلاعات فعالیت می‌کند.
گستره و تنوع شرکت‌های زیرمجموعه این هلدینگ فرصت مناسبی برای سرمایه‌گذاری یا خرید و ادغام شرکت‌های دانش‌بنیان و استارتاپ‌های بالغ اکوسیستم کارآفرینی است. از سوی دیگر هلدینگ‌های بزرگ اقتصادی فرصت‌ مناسبی برای ارائه زیرساخت یا توسعه بازار محصولات و تجاری‌سازی کسب‌وکارهای نوپا هستند. در همین راستا موسسه و هلدینگ مبین برنامه‌های مشترکی برای تقویت کسب‌وکارهای حوزه پرداخت الکترونیک، هوش مصنوعی، بلاک‌چین و محتوا تعریف کرده‌اند که در ادامه بخشی از این برنامه‌ها ذکر شده است.

  • سرمایه‌گذاری مشترک در استارتاپ‌ها
  • سرمایه‌‌گذاری مراحل بالاتر یا خرید و ادغام تیم‌های مرتبط با فعالیت‌های هولدینگ مبین
  • سرمایه‌گذاری مشترک در شتاب‌دهنده هوش مصنوعی
  • سرمایه‌‌گذاری مشترک در شتاب‌دهنده بلاک‌چین
  • تأمین زیرساخت‌ها و بازار اولیه برای استارتاپ‌های فعال در زمینه شهر و دانشگاه هوشمند

ارتباط با برکت

چنان‌چه سوالی از ما دارید علاوه بر ایمیل و شماره تماس از طریق فرم تماس روبرو می‌توانید با ما در ارتباط باشید. اگر صاحب یک طرح سرمایه‌گذاری در زمینه کسب‌و‌کارهای نوین هستید، می‌توانید طرح خود را برای شرکت‌ها و شتاب‌دهنده‌های موسسه دانش‌بنیان برکت ارسال کنید. کارشناسان این مجموعه‌ها بعد از مطالعه طرح با شما جلسه خواهند گذاشت یا به شرکایی که می‌توانند بهتر کنارتان باشند،‌ معرفی خواهید شد.

لیست شرکت‌های سرمایه‌گذاری زیرمجموعه موسسه دانش‌بنیان برکت:

www.barkatventures.com/apply