EN

منو

شرکای استراتژیک ما

بنیاد برکت

با توجه به مأموریت اخیر موسسه دانش بنیان برکت مبنی بر توسعه کارآفرینی در کشور با اولویت استان‌های کمتر توسعه یافته و همراستایی آن با مأموريت ذاتی بنياد بركت مبني بر ارزش‌آفريني اجتماعي و ارائه خدمات به محرومين در این مناطق، دو مجموعه بر آن شدند تا با مشارکت یکدیگر و با بهره‌گیری از ظرفیت‌های فناوری و نوآوری موجود در کشور، در راستای توانمندسازی بومی این مناطق و ایجاد توسعه پایدار، گام‌های جدی بردارند.
در واقع بنیاد برکت به عنوان پل ارتباطی و بازوی تعامل موسسه در استان‌های کمتر توسعه یافته، کمک شایانی به رشد و توسعه اکوسیستم کار‌آفرینی در این مناطق نموده است. از جمله اقدامات مشترک موسسه و بنیاد برکت می‌توان به موارد ذیل اشاره نمود:

  • تشکیل صندوق مشترک «رویش برکت» با هدف سرمایه‌گذاری بر روی طرح‌های کسب‌وکار مناطق محروم،
  • تأمین و پرداخت یارانه‌های آموزشی در مناطق محروم  از طریق پلتفرم‌ استارتاپ‌ «رایاد»،
  • خدمت‌رسانی به استان‌های سیل زده کشور از طریق پلتفرم‌ استارتاپ‌ «باسلام»،
  • سرمایه‌گذاری بر روی کسب‌وکارهای بومی و منطقه‌ای از طریق پلتفرم استارتاپ «نیک‌استارتر».

ارتباط با برکت

چنان‌چه سوالی از ما دارید علاوه بر ایمیل و شماره تماس از طریق فرم تماس روبرو می‌توانید با ما در ارتباط باشید. اگر صاحب یک طرح سرمایه‌گذاری در زمینه کسب‌و‌کارهای نوین هستید، می‌توانید طرح خود را برای شرکت‌ها و شتاب‌دهنده‌های موسسه دانش‌بنیان برکت ارسال کنید. کارشناسان این مجموعه‌ها بعد از مطالعه طرح با شما جلسه خواهند گذاشت یا به شرکایی که می‌توانند بهتر کنارتان باشند،‌ معرفی خواهید شد.

لیست شرکت‌های سرمایه‌گذاری زیرمجموعه موسسه دانش‌بنیان برکت:

www.barkatventures.com/apply