EN

منو

تازه‌های برکت

سامانه آموزشی اجوکمپ آغاز به کار کرد

یکشنبه 4 اردیبهشت 1401 / /

سامانه آموزشی اجوکمپ آغاز به کار کرد

به همت موسسه دانش بنیان برکت و مشارکت مالی بنیاد برکت، با هدف توسعه آموزش های تخصصی مهارت محور در سطح کشور و کمک به رفع شدن مشکل بیکاری در بین فارغ التحصیلان دانشگاهی، سامانه آموزشی اجوکمپ آغاز به کار کرد.

اجوکمپ به عنوان یک پلتفرم دو سویه، امکان بهره مندی فارغ التحصیلان دانشگاهی از برگزاری دوره های آموزشی مهارت‌محورِ باکیفیت و کاربردی در سطح کشور را در قالب ارائه تسهیلات قرض الحسنه با دوره بازپرداخت مناسب فراهم می‌نماید.

همچنین پشتیبانی لازم جهت تسهیل اشتغال فارغ‌التحصیلان این دوره‌ها، با همکاری عوامل آموزی نیز به عمل خواهد آمد.

این سامانه با همکاری بهترین سازمان ها و موسسات فعال در حوزه آموزش در سراسر کشور، دوره های آموزشی تخصصی دارای بازار کار مناسب را برگزار میکند تا افراد مستعد و جویای کار در حوزه های تخصصی مربوطه از جمله فارغ التحصیلان دانشگاهی یا دانشجویان دارای سابقه کار بتوانند مهارت های مورد نیاز برای ورود به بازار کار را کسب کنند.

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانند به سایت این سامانه به آدرس educamp.ir مراجعه نمایند.

دیدگاه شما

دیدگاه کاربران

هنوز نظری برای این پست ثبت نشده

ارتباط با برکت

چنان‌چه سوالی از ما دارید علاوه بر ایمیل و شماره تماس از طریق فرم تماس روبرو می‌توانید با ما در ارتباط باشید. اگر صاحب یک طرح سرمایه‌گذاری در زمینه کسب‌و‌کارهای نوین هستید، می‌توانید طرح خود را برای شرکت‌ها و شتاب‌دهنده‌های موسسه دانش‌بنیان برکت ارسال کنید. کارشناسان این مجموعه‌ها بعد از مطالعه طرح با شما جلسه خواهند گذاشت یا به شرکایی که می‌توانند بهتر کنارتان باشند،‌ معرفی خواهید شد.

لیست شرکت‌های سرمایه‌گذاری زیرمجموعه موسسه دانش‌بنیان برکت:

www.barkatventures.com/apply