EN

منو

تازه‌های برکت

با حمایت موسسه دانش‌بنیان برکت، مرکز نوآوری دانشگاه علوم پزشکی زاهدان ایجاد می‌شود

شنبه 23 مرداد 1400 / /

با حمایت موسسه دانش‌بنیان برکت، مرکز نوآوری دانشگاه علوم پزشکی زاهدان ایجاد می‌شود

آیین انعقاد قرارداد راه اندازی مرکز نوآوری دانشگاه علوم پزشکی زاهدان، روز پنجشنبه 21 تیرماه در محل استانداری سیستان و بلوچستان برگزار شد.

در این مراسم، علیرضا راشکی، مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) استان سیستان و بلوچستان گفت: سال گذشته تفاهمنامه خوبی میان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) و استانداری سیستان و بلوچستان در حوزه های مختلف برای توسعه استان به امضا رسید که ایجاد مرکز نوآوری یکی از بندهای این تفاهمنامه است.

سعید قربانی، مدیرکل امور استان های موسسه دانش بنیان برکت هم سرمایه گذاری این ستاد را در سیستان و بلوچستان مطلوب ارزیابی کرد و گفت: به عنوان مثال یکی از استارت آپ این استان، در همین چند روز گذشته دو میلیارد تومان جذب سرمایه کرده است.

نوید نظری، رییس هیئت مدیره پارادایس هاب نیز ایجاد اشتغال و جذب سرمایه را از دیگر اهداف مراکز نوآوری در دانشگاه ها با استفاده از ظرفیت اساتید و افراد توانمند بیان کرد و گفت: در زمینه بین المللی هم اقدامات خوبی برای همکاری با کشورهای عمان، عراق و افغانستان داشته ایم.

همچنین زنگنه، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: استانداری سیستان و بلوچستان، تاکنون دو تفاهمنامه با ستاد اجرایی فرمان امام، امضا و حتی این ستاد بیشتر از بخش های قید شده در تفاهمنامه، سرمایه گذاری کرده است.

دیدگاه شما

دیدگاه کاربران

هنوز نظری برای این پست ثبت نشده

ارتباط با برکت

چنان‌چه سوالی از ما دارید علاوه بر ایمیل و شماره تماس از طریق فرم تماس روبرو می‌توانید با ما در ارتباط باشید. اگر صاحب یک طرح سرمایه‌گذاری در زمینه کسب‌و‌کارهای نوین هستید، می‌توانید طرح خود را برای شرکت‌ها و شتاب‌دهنده‌های موسسه دانش‌بنیان برکت ارسال کنید. کارشناسان این مجموعه‌ها بعد از مطالعه طرح با شما جلسه خواهند گذاشت یا به شرکایی که می‌توانند بهتر کنارتان باشند،‌ معرفی خواهید شد.

لیست شرکت‌های سرمایه‌گذاری زیرمجموعه موسسه دانش‌بنیان برکت:

www.barkatventures.com/apply