EN

منو

تازه‌های برکت

ایجاد و راه‌اندازی مرکز نوآوری همدان با همکاری موسسه دانش‌بنیان برکت

چهارشنبه 24 شهریور 1400 / /

ایجاد و راه‌اندازی مرکز نوآوری همدان با همکاری موسسه دانش‌بنیان برکت

به گزارش روابط عمومی موسسه دانش‌بنیان برکت، بعد از گذشت دو ماه از انعقاد تفاهمنامه همکاری سه‌ساله بین ستاد اجرایی فرمان امام و استانداری همدان با اعتباری بالغ بر ۲۲۰۰ میلیارد تومان و تعهد ستاد اجرایی برای راه‌اندازی مرکز نوآوری در شهرستان همدان با مشارکت نهادهای استانی، قرارداد راه‌اندازی اولین مرکز نوآوری به متراژ تقریبی ۱۰۰۰ متر مربع در دانشگاه بوعلی سینا بین مؤسسه دانش‌بنیان برکت و این دانشگاه منعقد شد.

این اطلاعیه می‌افزاید: در این مشارکت فضای فیزیکی مورد نیاز توسط دانشگاه تأمین شده و مؤسسه دانش‌بنیان برکت نیز متعهد به طراحی، تجهیز و بهره‌برداری از این مرکز می‌باشد.

هدف از تأسیس این مرکز که پیش‌بینی می‌شود اواسط پاییز سال جاری افتتاح شود، شناسایی و شبکه‌سازی فعالان حوزه کارآفرینی، ارائه آموزش‌ها و مهارت‌های مورد نیاز برای ورود به این حوزه و همچنین کمک به تجاری‌سازی محصولات و خدمات فناورانه و نوآورانه از طریق تأمین سرمایه موردنیاز کسب و کارهای نوپا و دانش‌بنیان می‌باشد.

همچنین مؤسسه دانش‌بنیان برکت در نظر دارد با شناسایی حوزه فعالیت‌های دارای مزیت در استان مانند حوزه گیاهان دارویی و معطر، فناوری اطلاعات و ...، شرایط لازم برای فعالیت گسترده دانشجویان و فارغ‌التحصیلان دانشگاهی در این حوزه‌ها را فراهم آورد.

گفتنی است مؤسسه دانش‌بنیان برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان امام می‌باشد که کمک به توسعه اقتصاد دانش‌بنیان و تکمیل زنجیره ارزش زیست‌بوم کارآفرینی کشور اعم از شتابدهنده‌ها، صندوق‌های سرمایه‌گذاری جسورانه و توسعه مراکز نوآوری را سرلوحه کار خود قرار داده است.

دیدگاه شما

دیدگاه کاربران

هنوز نظری برای این پست ثبت نشده

ارتباط با برکت

چنان‌چه سوالی از ما دارید علاوه بر ایمیل و شماره تماس از طریق فرم تماس روبرو می‌توانید با ما در ارتباط باشید. اگر صاحب یک طرح سرمایه‌گذاری در زمینه کسب‌و‌کارهای نوین هستید، می‌توانید طرح خود را برای شرکت‌ها و شتاب‌دهنده‌های موسسه دانش‌بنیان برکت ارسال کنید. کارشناسان این مجموعه‌ها بعد از مطالعه طرح با شما جلسه خواهند گذاشت یا به شرکایی که می‌توانند بهتر کنارتان باشند،‌ معرفی خواهید شد.

لیست شرکت‌های سرمایه‌گذاری زیرمجموعه موسسه دانش‌بنیان برکت:

www.barkatventures.com/apply