EN

منو

شرکت‌ها و شتابدهنده‌ها

هاردتک

شتابدهنده هاردتک به عنوان نخستین شتابدهنده تخصصی حوزه سخت‌افزار و اینترنت اشیاء در ایران شناخته می‌شود. هاردتک علاوه بر امکانات زیرساختی (ناظر بر نیازمندی‌های استارتاپ‌های سخت‌افزاری و اینترنت اشیا) و سرمایه اولیه، با تشکیل ساختار منظمی از مدیریت و مشاورین مجرب و با طراحی برنامه شتابدهی ۹ تا ۱۲ ماهه توانسته در راهبری تیم‌ها به صورت موثری عمل نموده و نقش‌آفرینی کند.

با توجه به رسالت و تمرکز هاردتک بر روی استارتاپ‌های سخت‌افزاری و اینترنت اشیا،  به همین منظور در دوره شتابدهی خود با جذب تیم‌هایی در حوزه‌های سلامت، سبک زندگی، ربوتیک و ابزارهای متصل علاوه بر تکمیل سبد کسب و کارهای خود، تمرکز خود را حفظ نموده است.

 

 

ارتباط با برکت

چنان‌چه سوالی از ما دارید علاوه بر ایمیل و شماره تماس از طریق فرم تماس روبرو می‌توانید با ما در ارتباط باشید. اگر صاحب یک طرح سرمایه‌گذاری در زمینه کسب‌و‌کارهای نوین هستید، می‌توانید طرح خود را برای شرکت‌ها و شتاب‌دهنده‌های موسسه دانش‌بنیان برکت ارسال کنید. کارشناسان این مجموعه‌ها بعد از مطالعه طرح با شما جلسه خواهند گذاشت یا به شرکایی که می‌توانند بهتر کنارتان باشند،‌ معرفی خواهید شد.

لیست شرکت‌های سرمایه‌گذاری زیرمجموعه موسسه دانش‌بنیان برکت:

www.barkatventures.com/apply