EN

منو

شرکت‌ها و شتابدهنده‌ها

هاردتک

شتابدهنده هاردتک به عنوان نخستین شتابدهنده تخصصی حوزه سخت‌افزار و اینترنت اشیاء در ایران شناخته می شود. هاردتک علاوه بر امکانات زیرساختی (ناظر بر نیازمندی های استارت‌آپ های سخت افزاری و اینترنت اشیا) و سرمایه اولیه، با تشکیل ساختار منظمی از مدیریت و مشاورین مجرب و با طراحی برنامه شتابدهی ۹ تا ۱۲ ماهه توانسته در راهبری تیم ها به صورت موثری عمل نموده و نقش آفرینی کند.

با توجه به رسالت و تمرکز هاردتک بر روی استارتاپ های سخت افزاری و اینترنت اشیا،  به همین منظور در دوره ی شتابدهی خود با جذب تیم هایی در حوزه های سلامت، سبک زندگی، ربوتیک و ابزارهای متصل علاوه بر تکمیل سبد کسب و کارهای خود، تمرکز خود را حفظ نموده است.

در طول سایکل اول با سرمایه گذاری بر روی ۴ استارتاپ در این حوزه ها و ارائه خدمات مورد نیاز آنها علاوه بر تایید و تکمیل طراحی خود، توانست نقش به سزایی در سامان دادن این حوزه ایفا کند.

با رشد ۸ تا ۱۰ برابری ارزش گذاری این استارتاپ ها، علاوه بر منتفع شدن سرمایه گذاران دوره قبل، جذابیت این حوزه بیش از پیش نمایان گشت.

ارتباط با برکت

چنان‌چه سوالی از ما دارید علاوه بر ایمیل و شماره تماس از طریق فرم تماس روبرو می‌توانید با ما در ارتباط باشید. اگر صاحب یک طرح سرمایه‌گذاری در زمینه کسب‌و‌کارهای نوین هستید، می‌توانید طرح خود را برای شرکت‌ها و شتاب‌دهنده‌های موسسه دانش‌بنیان برکت ارسال کنید. کارشناسان این مجموعه‌ها بعد از مطالعه طرح با شما جلسه خواهند گذاشت یا به شرکایی که می‌توانند بهتر کنارتان باشند،‌ معرفی خواهید شد.

لیست شرکت‌های سرمایه‌گذاری زیرمجموعه موسسه دانش‌بنیان برکت:

www.barkatventures.com/apply