EN

منو

شرکت‌ها و شتابدهنده‌ها

مدیریت ثروت ستارگان

مدیریت ثروت ستارگان یک شرکت سرمایه‌گذاری خطرپذیر (VC) است که در حوزه فین‌تک فعالیت می‌کند. این شرکت در سال 1396 فعالیت خود را شروع کرد. در سال اول فعالیت به نهادسازی، شبکه‌سازی و ایجاد زیرساخت‌ها پرداخت و ضمن رصد و تحلیل فضای اکوسیستم استارتاپی فین‌تک، نتایج بررسی‌ها را در قالب سه کتاب منتشر کرد. مدیریت ثروت ستارگان، سه ویژگی خود را تمرکز بر فین تک، ارزیابی روشمند و سرعت در پاسخگویی در نظر گرفته است. در سبد سرمایه‌گذاری مدیریت ثروت ستارگان، پی‌پینگ، فون‌پی، نیک‌استارتر و نیوُ مشاهده می‌شود.

مدیر عامل: علی اخوان
ماموریت: سرمایه‌گذاری مستقیم یا مشترک در تیم‌ها، ایده‌ها، فناوری‌ها، نهادهای صنعت مالی و شرکت‌های‌ نوپای حوزه فناوری مالی
چشم‌انداز: انتخاب اول کارآفرینان حوزه مالی و فین تک به منظور یافتن سرمایه گذار تا 3 سال آینده

ارتباط با برکت

چنان‌چه سوالی از ما دارید علاوه بر ایمیل و شماره تماس از طریق فرم تماس روبرو می‌توانید با ما در ارتباط باشید. اگر صاحب یک طرح سرمایه‌گذاری در زمینه کسب‌و‌کارهای نوین هستید، می‌توانید طرح خود را برای شرکت‌ها و شتاب‌دهنده‌های موسسه دانش‌بنیان برکت ارسال کنید. کارشناسان این مجموعه‌ها بعد از مطالعه طرح با شما جلسه خواهند گذاشت یا به شرکایی که می‌توانند بهتر کنارتان باشند،‌ معرفی خواهید شد.

لیست شرکت‌های سرمایه‌گذاری زیرمجموعه موسسه دانش‌بنیان برکت:

www.barkatventures.com/apply