EN

منو

شرکت‌ها و شتابدهنده‌ها

طراحی و تولید بریس‌های ترموفرم باندومد

آشنایی بیشتر مصرف‌کنندگان با انواع محصولات ارتوپدی و مزیت‌های آن‌ها در بهبود بیماری‌ها، تغییر سبک زندگی و فعالیت بشر و همچنین ارتقا عملکرد و کارایی این محصولات، باعث گسترش روزافزون استفاده از ارتزهای پیشرفته و تخصصی شده است.
برند جهانی BandO Medical Corporation با هدف تولید محصولات و ارائه خدمات نوین ارتوپدی و همچنین تأمین بهترین محصولات در سطح بین‌المللی، به عنوان یکی از پیشروترین مجموعه‌های تحقیق‌وتوسعه (R&D) در دنیا، انواع محصولات متنوع و پرکاربرد ارتوپدی را تولید نموده و از طریق شبکه گسترده توزیع، در تمامی کشورها ارائه نموده است.
مجموعه بانیان طب به عنوان همکار مشترک (Joint Venture) و شریک استراتژیک BandO Medical در خاورمیانه، سعی نموده که نیاز مصرف‌کنندگان ایرانی و سایر کشورهای منطقه را به‌صورت مداوم و علمی با همکاری این برند جهانی استخراج کرده و محصولات مطابق نیاز و ضرورت مردمان ایران زمین و خاورمیانه را طراحی و تولید نماید.
شبکه جهانی BandO Medical سعی دارد تا با رصد همه‌جانبه و پیش‌بینی نیازهای ارتوپدی در عرصه بین‌المللی، بهترین و کاربردی‌ترین محصولات ارتوپدی را بازطراحی و تولید نماید. امید است این محصولات و تجهیزات پیشرفته ارتوپدی، بتواند گامی کوچک در زمینه سلامت و نیازهای درمانی و پزشکی برداشته و کیفیت خدمات درمانی را بهبود بخشد.

ارتباط با برکت

چنان‌چه سوالی از ما دارید علاوه بر ایمیل و شماره تماس از طریق فرم تماس روبرو می‌توانید با ما در ارتباط باشید. اگر صاحب یک طرح سرمایه‌گذاری در زمینه کسب‌و‌کارهای نوین هستید، می‌توانید طرح خود را برای شرکت‌ها و شتاب‌دهنده‌های موسسه دانش‌بنیان برکت ارسال کنید. کارشناسان این مجموعه‌ها بعد از مطالعه طرح با شما جلسه خواهند گذاشت یا به شرکایی که می‌توانند بهتر کنارتان باشند،‌ معرفی خواهید شد.

لیست شرکت‌های سرمایه‌گذاری زیرمجموعه موسسه دانش‌بنیان برکت:

www.barkatventures.com/apply