EN

منو

شرکت‌ها و شتابدهنده‌ها

اینیفای

 این محصول، اپلیکشنی ساده و کاربردی برای میلیو‌ن‌ها کاربر ایرانی است که از اینستاگرام به عنوان محلی برای ارایه و فروش محصولات خود استفاده می‌کنند.

فروشندگان با اینیفای تمام اطلاعات و ابزارهای مورد نیاز برای مدیریت فروش را یکجا در اختیار دارند. آن‌ها می‌توانند از فروش ماهانه، تعداد فروش‌های صورت گرفته، سفارشات ارسال شده و ارسال نشده و… در هر ساعت و مکانی مطلع باشند.

از سوی دیگر اینیفای این امکان را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد تا بدون نیاز به ارتباط مستقیم با فروشندگان و صرف زمان زیاد برای دریافت اطلاعات محصول، نحوه پرداخت و ارسال کالا، فرایند خرید خود را سریعآ تکمیل کنند. با وجود امکاناتی چون انبارداری دقیق و درگاه پرداخت مستقیم، مشتریان، خریدی مطمئن و سریع را تجربه خواهند کرد.

ارتباط با برکت

چنان‌چه سوالی از ما دارید علاوه بر ایمیل و شماره تماس از طریق فرم تماس روبرو می‌توانید با ما در ارتباط باشید. اگر صاحب یک طرح سرمایه‌گذاری در زمینه کسب‌و‌کارهای نوین هستید، می‌توانید طرح خود را برای شرکت‌ها و شتاب‌دهنده‌های موسسه دانش‌بنیان برکت ارسال کنید. کارشناسان این مجموعه‌ها بعد از مطالعه طرح با شما جلسه خواهند گذاشت یا به شرکایی که می‌توانند بهتر کنارتان باشند،‌ معرفی خواهید شد.

لیست شرکت‌های سرمایه‌گذاری زیرمجموعه موسسه دانش‌بنیان برکت:

www.barkatventures.com/apply