EN

منو

شرکت‌ها و شتابدهنده‌ها

اجوتک

شتابدهنده اجوتک با هدف تحول در صنعت آموزش در سال ۱۳۹۶ فعالیت خود را با سرمایه‌گذاری بر روی تیم‌های این حوزه شروع کرد.
آرمان اجوتک بر آن است تا با بهره‌گیری از تجربه‌ی متخصصان و عملکرد منحصربه‌فرد استعداد‌ها، مشاوران و اساتید خبره‌‌ی خود و نیز شبکه‌ای قدرتمند از ارتباطات به عنوان پشتوانه‌ای دلگرم‌کننده و همچنین فرآیند باکیفیت و کم‌نظیر طراحی شده برای همراهی تیم‌های تحت پوشش، بتواند پرچم‌دار نسل نوینی از سرمایه‌گذاری هوشمند، در صنعت آموزش باشد.
اجوتک در حال حاضر در داخل شعبه‌ی اصلی پارادایس‌هاب (باغ لارک) مستقر می‌باشد که این مهم را می‌توان از دیگر مزایای فضای شتابدهندگی این صندوق برشمارید چرا که اجوتک با در اختیار گذاشتن فضاهای کار اشتراکی چه در داخل این مجموعه چه سایر مجموعه‌های دیگر می‌تواند فضای تسهیل‌گری را به بهترین نحو به منصه‌ی‌ظهور برساند.
 اجوتک در مقایسه با همتایان خود در سایر اکوسیستم‌های بین‌المللی و کشورهای توسعه‌یافته با لحاظ اقتضای فضای اقتصادی و توسعه‌ی تکنولوژیکی و زیرساخت‌های در دسترس، توانسته‌است موفقیت قابل ملاحظه‌ای را به نوبه خود رقم بزند.

لذا با در نظر گرفتن فاکتور‌های مطرح فرهنگی، سیاسی و اقتصادی توانسته از لحاظ سرمایه‌، تخصص و مهارت تیم، فرآیند‌های پذیرش و نگهداری، فضای فعالیت، نرخ موفقیت و رشد تیم به نتایج دلگرم‌کننده‌ای برسد.

ارتباط با برکت

چنان‌چه سوالی از ما دارید علاوه بر ایمیل و شماره تماس از طریق فرم تماس روبرو می‌توانید با ما در ارتباط باشید. اگر صاحب یک طرح سرمایه‌گذاری در زمینه کسب‌و‌کارهای نوین هستید، می‌توانید طرح خود را برای شرکت‌ها و شتاب‌دهنده‌های موسسه دانش‌بنیان برکت ارسال کنید. کارشناسان این مجموعه‌ها بعد از مطالعه طرح با شما جلسه خواهند گذاشت یا به شرکایی که می‌توانند بهتر کنارتان باشند،‌ معرفی خواهید شد.

لیست شرکت‌های سرمایه‌گذاری زیرمجموعه موسسه دانش‌بنیان برکت:

www.barkatventures.com/apply