EN

منو

داستان‌های موفقیت

همیان

آغاز

آبان ماه سال 1396 بود که ایده اولیه همیان، در یک تیم 4 نفره شکل گرفت. بعد از یک ماه مطالعه و بررسی بازار، فرآیند طراحی محصول و توسعه آن آغاز و پس از 2 ماه تلاش بی‌وقفه‌ی تیم، اولین نسخه همیان در اسفند ماه منتشر شد که به وسیله آن مدیران و اعضای صندوق‌های وام خانوادگی که به صورت قرعه‌کشی فعالیت می‌کردند، می‌توانستند با استفاده از همیان به راحتی فعالیت‌های صندوقشان را انجام دهند و دیگر نگران پرداخت‌ها، قرعه‌کشی و حسابداری صندوق نباشند. هدف بعدی برای محصول، صندوق‌های پس‌انداز بود که به صورت یک صندوق اندوخته و شبیه به یک بانک خانوادگی فعالیت می‌کردند. این امکان نیز به محصول اضافه شد تا همیان را به عنوان اولین و کامل‌ترین پلتفرم آنلاین مدیریت صندوق‌های وام قرض‌الحسنه تبدیل کند.

دستاوردها

تا کنون علی‌رغم چالش‌های زیاد و سن کم صنعت فین‌تک (فناوری مالی) در ایران، در کمتر از ۱۸ ماه فعالیت، همیان میزبان بیش از ۶ میلیارد تومان گردش مالی، ۳۰ هزار نصب فعال، 1,000 صندوق دارای تراکنش و ۱۰ هزار کاربر فعال بوده است.

اهداف

طبق اهدافی که از همان ابتدا داشتیم به اولین هدفمان که تسهیل چالش‌ها و فرآیندهای صندوق‌های وام قرض‌الحسنه بود؛ با استقبال ویژه‌ی بازار دست یافتیم که نتیجه تلاش بی‌وقفه تیم، اعتماد و حمایت‌های شرکت دانش بنیان برکت از تیم همیان است.
اما این تنها شروعی برای همیان است. دغدغه ما در همیان، حل مشکل وام‌های خرد و کوچک قرض‌الحسنه برای مردم عزیز کشورمان است. وام‌های قرض‌الحسنه‌ای که همه‌ی مردم به آن دسترسی داشته باشند؛ نه فقط عده‌ای خاص و برای دستیابی به این مهم به لطف خدا از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنیم.
همیان قصه «ما»هایی است که می‌خواهیم نشان دهیم با همراهی هم می‌توانیم نگرانی‌های مالی‌مان را از بین ببریم. همیان با این ایده شکل گرفت تا بتوانیم صندوق‌های دورهمی را دوباره زنده کنیم. تا بتوانیم با درنظر گرفتن محدودیت‌ها و امکانات دنیای مدرن، بستری برای رشد مالی هموطنانمان فراهم کنیم.

با هم، برای هم، با همیان

ارتباط با برکت

چنان‌چه سوالی از ما دارید با ما در ارتباط باشید. اگر صاحب یک طرح سرمایه‌گذاری در زمینه کسب‌و کارهای نوین هستید از طریق لینک زیر طرح خود را برای ما ارسال کنید. کارشناسان ما بعد از مطالعه طرح با شما جلسه خواهند گذاشت و یا به شرکایی که می‌توانند بهتر کنارتان باشند،‌ معرفی خواهید شد.

آدرس سامانه                       bp.barkatventures.com

پست الکترونیکی                bp@barkatventures.com