EN

منو

داستان‌های موفقیت

با سلام

بازار اجتماعی باسلام فعالیتش را از آبان ۹۵ با سرویس‌دهی به چند کسب‌وکار روستایی آغاز کرد. کسب‌وکارهای کوچک روستایی برای خودشان غرفه‌هایی در سایت باسلام راه‌اندازی کردند و محصولات‌شان را با پنل مدیریتی خودشان بارگذاری کردند تا مشتریانی از شهرهای دیگر ایران بتوانند بدون واسطه از آن‌ها خرید کنند. با گذشت دو سال و نیم از فعالیت باسلام،‌ امروز بیش از ۳۰۰۰ کسب‌وکار کوچک خانگی، محلی و روستایی در باسلام حضور دارند و در کنار هم ۴۰ هزار محصول عرضه کرده‌اند که عمدتا محصولات دست‌ساز، غیر صنعتی، بومی و سنتی است.
مشکل اصلی این کسب‌وکارها دسترسی مستقیم به بازارهای بزرگ فروش بوده که با راه‌اندازی باسلام، یک بازار اجتماعی بزرگ شکل گرفته که بازیگران مختلف فعال در یک بازار از جمله مشتری، فروشنده، عرضه‌کننده خدمات، مشاوران کسب‌وکار و... حضور دارند. باسلام امیدوار است نقش‌های پیچیده‌تری نظیر سرمایه‌گذاری خرد، مشارکت‌های اقتصادی و غیره نیز به این بازار اضافه شود.

ارتباط با برکت

چنان‌چه سوالی از ما دارید با ما در ارتباط باشید. اگر صاحب یک طرح سرمایه‌گذاری در زمینه کسب‌و کارهای نوین هستید از طریق لینک زیر طرح خود را برای ما ارسال کنید. کارشناسان ما بعد از مطالعه طرح با شما جلسه خواهند گذاشت و یا به شرکایی که می‌توانند بهتر کنارتان باشند،‌ معرفی خواهید شد.

آدرس سامانه                       bp.barkatventures.com

پست الکترونیکی                bp@barkatventures.com